Gwarancja udanego wypoczynku

Hotel Beata*** położony jest w górach Beskidu Sądeckiego, w Muszynie-Złockiem – jednym z najpopularniejszych regionów uzdrowiskowych w Polsce.


Najlepszą rekomendacją dla naszego hotelu jest opinia odwiedzających nas Gości, którzy twierdzą, że trudno im wyobrazić sobie lepsze miejsce do wypoczynku i rekreacji. To właśnie tu, na „wyciągnięcie ręki”, znajdują się fantastyczne krajobrazy, górskie szlaki, bujne lasy, jak również baseny i wyciągi narciarskie.

Rodzinna atmosfera

Jesteśmy rodziną hotelarzy z wieloletnią tradycją. O wszystkich naszych Gości dbamy jak o swoich bliskich. W malowniczym zakątku Beskidu Sądeckiego, jakim jest Muszyna, stworzyliśmy miejsce, które pozwala oderwać się od zgiełku dzisiejszego świata i czerpać przyjemność z przebywania w bliskim towarzystwie natury. Wiemy jak cenna i ważna jest każda chwila wytchnienia, dlatego codziennie dbamy o to, by wszyscy, którzy nas odwiedzają, czuli się tu wyjątkowo – i chcieli do nas wracać.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami oraz aktualnymi promocjami, dzięki którym maksymalnie wykorzystają Państwo czas spędzony w Hotelu Beata.