Poczuj smak natury

Naturalne otoczenie Hotelu Beata*** zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu malowniczych gór Beskidu Sądeckiego. Urokliwe zakątki naszego ogrodu i doskonałe, tradycyjne dania serwowane przez naszych kucharzy sprawią, że biesiada przy ognisku będzie długo wspominanym wieczorem w gronie przyjaciół czy najlepszym spotkaniem integracyjnym w historii Państwa firmy.

Jeżeli planują Państwo wypoczynek w spokojnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku, oddajemy do Państwa dyspozycji altanę myśliwską z paleniskiem. Zapraszamy na spotkania rodzinne, firmowe czy w ramach poprawin po weselu. Zabawa w towarzystwie pysznego, grillowanego jedzenia, przy rozgwieżdżonym niebie i trzaskającym ogniu jest świetnym pomysłem na uzupełnienie innych aktywności związanych z pobytem w dolinie Popradu.

Zadaszona wiata z miejscami do siedzenia pozwala na organizację imprezy nawet w czasie niepogody. W ramach urozmaicenia biesiady polecamy również dodatkowe atrakcje w postaci oprawy muzycznej. W zależności od Państwa oczekiwań możemy zorganizować spotkanie w formie całodziennego grillowania lub wieczornego spotkania przy ognisku.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami oraz aktualnymi promocjami, dzięki którym maksymalnie wykorzystają Państwo czas spędzony w Hotelu Beata.