Hotel Beata*** w Muszynie- Złockiem zatrudni osoby do pracy na stanowisku

KELNER/KELNERKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa Gości w restauracji hotelowej, serwowanie potraw
  • Obsługa Gości przy imprezach okolicznościowych (konferencje, bankiety, komunie, wesela)
  • Przygotowanie sali do imprez, dbanie o czystość sali
  • Współpraca z zespołem kucharzy i pozostałymi działami hotelu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i zorientowanie na zadowolenie klienta
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

NASZE OCZEKIWANIA

  • Profesjonalna obsługa Gości
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kelner oraz znajomość alkoholi
  • Godne reprezentowanie firmy oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Znajomość języków obcych – mile widziana

Minimalne wykształcenie

Średnie gastronomiczne lub hotelarskie

WYNAGRODZENIE

od 2000zł

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

marketing@hotelbeata.pl
Tel: 18 471 49 17

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883).

Czekamy na Ciebie!